Петро Грицик провів виїзний прийом громадян на Перечинщині

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 24 січня заступник голови Закарпатської облради Петро Грицик провів перший у цьому році виїзний прийом громадян із особистих питань у сільській раді Тур’я Бистра, що на Перечинщині, а також узяв участь у роботі сесії сільської ради.

На прийомі побувало більше десяти осіб, які звернулися щодо надання матеріальної допомоги на лікування та вирішення соціально-побутових проблем, а також із питань пасажирських перевезень, працевлаштування та ін. Та чи не найбільше турбує громаду питання стосовно Перспективного плану формування територій спроможних громад Закарпатської області.

Жителі висловлювали побоювання того, що заплановане приєднання їх населеного пункту до Тур’я Реметівської ОТГ не дасть очікуваного результату. Вони вважають, що така громада має низький показник фінансової спроможності. Та стурбовані тим, чи буде у майбутній Тур’я Реметівській ОТГ забезпечено належний рівень освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту тощо. Адже  жителі Тур’ї Бистрої сподівалися, що у районі буде створена єдина – Перечинська ОТГ, де буде більше можливостей для розвитку території.

Люди також розповідали, що автоперевізник, який переміг у конкурсі на забезпечення перевезення пасажирів за маршрутом Порошково – Т.Бистра-Свалява, на жаль, не добросовісно виконує свої обов’язки.

Тож просили сприяння у вирішенні цього болючого для них питання. Петро Васильович вислухав уважно всіх заявників та наголосив, що першочерговими завданнями у поточному році – є будівництво сільської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини й ремонт сільських вулиць. А для фізичного розвитку молоді й урізноманітнення їх дозвілля – будівництво спортивного майданчика  на території села.

Відтак із спірних питань роз´яснив шляхи їх розв´язання у межах чинного законодавства, окремі – вирішив невідкладно та деякі взяв на особистий контроль.

Виконавчий апарат облради