17 листопада 2019

Петро Грицик привітав працівників соціальної сфери краю із професійним святом

четвер, 31 жовтня 2019, 14:59

Окремим із них ‒ вручив відзнаки облради

Сьогодні, 31 жовтня, в атріумі облради відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівника соціальної сфери України.

На свято, яке об’єднує майже 5 тисяч фахівців у сфері соцзахисту, у т.ч. Пенсійного фонду, центрів зайнятості населення, управління Держпраці у Закарпатській області, державних фондів та ін., завітали заступник голови облради Петро Грицик, заступник голови ОДА Ольга Травіна, депутати, митці та ін.

У своїй вітальній промові Петро Грицик сказав: «За дорученням голови обласної ради Михайла Рівіса, всього депутатського корпусу облради та від себе особисто дозвольте привітати вас із професійним святом, подякувати за сумлінну працю, сповнену милосердям і душевним теплом».

Відтак Петро Васильович підкреслив, що «працюючи в депутатській комісії облради із соціальних питань, а нині‒ курируючий цей напрямок, добре знаю вашу нелегку працю, відповідальність і сумління. Вона суспільно значима, необхідна, високо відповідальна, бо пов’язана з людськими долями, їхніми нелегкими проблемами. Їх вирішення вимагає мудрості, терпіння, відкритості і чималих зусиль. Сьогоднішня непроста ситуація в країні приводить до вас все більше співвітчизників, у т.ч. і внутрішньо переміщених осіб, у пошуках підтримки і допомоги. І повинен сказати, що всі питання, які постають перед вами, ви виконуєте гідно і ефективно, за що вам щиро дякую. Бо місія, яку вам доводиться виконувати, справді заслуговує шани і похвали».

На завершення виступу промовець побажав іменинникам та їхнім родинам міцного здоров’я, успіхів і натхнення у праці, щастя, добра, злагоди і мирного неба над головою. Бо, за словами Петра Васильовича, якщо буде мир на нашій землі, котрого так прагне і чекає кожен із нас, вище керівництво країни, що робить чіткі кроки до припинення війни, тоді буде більше сил і можливостей займатися економікою, розбудовою країни та поліпшенням добробуту людей. «Бережіть себе, своїх рідних і нехай Господь береже вас», – наголосив він і вручив відзнаки облради окремим із них за вагомий особистий внесок у соціальний захист населення краю, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери .

Виконавчий апарат облради