19 вересня 2021

Петро Грицик привітав учасників виставки “Лабіринти дизайну”

Понеділок, 28 жовтня 2019, 17:58

Сьогодні, 28 жовтня, в атріумі облради  відбулося урочисте відкриття виставки творів митців Закарпатського осередку Львівського регіонального відділення Спілки дизайнерів України під назвою «Лабіринти дизайну» з нагоди відзначення 75-річниці визволення Закарпаття та України від фашистських загарбників.

Ідея організувати спільну тематичну виставку належить скульптору, доктору мистецтвознавства, професору Михайлу Беленю.

Святкова атмосфера, квіти, гарний настрій – усе для того, аби митці, які беруть участь у виставці, а таких понад 30 закарпатських і львівських спеціалістів, почували себе комфортно.

Заступник голови облради Петро Грицик, який виступив з промовою, наголосив, що цей захід є продовженням вшанування 75-річниці визволення Закарпаття та України від фашистських загарбників. Відрадно, що творча інтелігенція краю разом із львівськими колегами активно долучилися до цього. Підкреслив, що нині дедалі більше зростає запит на архітектурно-дизайнерські послуги, відповідні проекти та предмети інтер’єру цього класу, де форма, колір і компонування мають чимале значення. Сьогоднішня виставка демонструє, що митці – дизайнери уважно стежать за  трендами та активно пропонують сміливі тематичні рішення. Для поціновувачів такого виду мистецтва ‒це нагода познайомитись з інноваціями та дизайнерськими стилями сьогодення.

Відтак від імені керівництва області та від себе особисто  Петро Васильович  побажав виставці успіхів, а митцям ‒міцного здоров’я, щастя, удачі, творчого натхнення. А за вагомий особистий внесок у розвиток мистецтва дизайну, високу професійну майстерність та з нагоди 75-ї річниці визволення Закарпаття та України від фашистських загарбників Грамотою обласної ради нагородив колектив митців Закарпатського осередку спілки дизайнерів України.

Музичне привітання підготували вихованці Ужгородського музичного училища ім. Д.Задора.

Виконавчий апарат облради