17 вересня 2019

Петро Грицик привітав військовослужбовців із нагоди 80 –річчя з дня створення військової частини

п`ятниця, 13 вересня 2019, 16:30

Сьогодні, 13 вересня цього року,  в Ужгороді відбулися  урочисті заходи,  присвячені 80 ‒ річниці з дня створення військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії України.

Розпочались урочистості з виконання Гімну України. Відтак командир третього стрілецького батальйону військової частини 3002 підполковник  Сергій Соловей  звернувся до офіцерів, сержантів і солдат. Та відмітив, що  друга Галицька бригада від дня створення і донині пройшла нелегкий шлях.  Про це свідчать бойові нагороди, відзнаки та добра слава. Нинішні покоління  військовослужбовців дбайливо зберігає бойові традиції своїх наставників, демонструючи професійну майстерність, відповідальність та вірність присязі, де б не були.  Нині вони зі зброєю в руках захищають Україну  на війні.  Відтак промовець закликав вшанувати хвилиною мовчання тих, хто віддав життя за неї.  Серед них – колишній командир 2-ої окремої Галицької бригади, генерал-майор Сергій Кульчицький, заступник командира частини‒ начальник тилу полковник Андрій Соколенко, капітан медслужби Тарас Кончевич, молодший сержант  Ярослав Смолінський, старший солдат Іван Попіль, солдат Олег Дідушко. Та подякував всім військовим за службу, а родинам –за  терпіння.

Вітальні промови виголосили та вручили відзнаки й подарунки  заступник голови облради Петро Грицик, заступник голови ОДП Іван Дуран, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, керівник   управління СБУ в Закарпатській області  Іван Рудніцький,  начальник  головного управління Нацполіції в Закарпатті Андрій Рубель  та ін.

Петро Грицик привітав іменинників від імені голови облради та всього депутатського корпусу з гарним  ювілейним святом, згадав славетний  історичний шлях частини та почесні найменування, які присвоювались їй, відзначив відвагу і  хоробрість військовослужбовців, які сьогодні  захищають територіальну цілісність України. «Ви є прикладом для багатьох співвітчизників,  вклоняємось вашій мужності, жертовності заради миру на рідній землі,  європейського майбутнього всієї України»,  – мовив П. Гриицк та вручив відзнаки облради.

Так, за досягнення вагомих результатів у службово-бойовій діяльності, бездоганну службу та з нагоди відзначення Дня військової частини 3002  Грамотою обласної ради нагороджено Реківчак Тетяну Василівну‒ сержанта за контрактом, інструктора (з бойової підготовки) 3 стрілецького батальйону військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії України. Подяку облради оголошено: Павлюку Володимирові Ярославовичу‒ солдату строкової служби, стрільцеві 1 патрульного відділення  3 патрульного взводу патрульної роти 3 стрілецького батальйону військової частини 3002; Пучку Ростиславові Сергійовичу‒ солдату строкової служби, стрільцеві 1 відділення 3 стрілецького взводу стрілецької роти 3 стрілецького батальйону військової частини 3002;  Лутнянському Йосипові Йосиповичу ‒ робітнику, водієві автомобільного відділення взводу матеріально-технічного забезпечення військової частини 3002.

Священник о.Павло відправив урочистий молебень, а художні колективи від ГО «Гуцул і компанія»  подарували концертну програму.

Виконавчий апарат облради