20 вересня 2021

Петро Грицик: У своїй хаті і доля ласкава, й тепло наче сонце

Середа, 26 червня 2019, 00:20

20 молодих родин отримали сертифікати на квартири у чудовому селі, що розташоване впритул до обласного центру Закарпаття

Сьогодні, 25 червня, в рамках співпраці Закарпатського регіонального управління державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», Закарпатської облдержадміністрації та обласної ради, а також Ужгородської міської ради 20 молодих родин нашого краю отримали ключі від квартир у новобудові, зведеній за програмою Держмолодьжитло у с. Минаї, що на Ужгородщині.

У числі щасливчиків˗˗науковці, службовці, правоохоронці, медики та ін. Як повідомила директорка регіонального управління Галина Дудчук, це стало можливим завдяки відповідному фінансування будівництва з обласного та Ужгородського міського бюджетів, є також за кошти родин.

Привітати новоселів прийшли: заступник голови облради Петро Грицик та голова профільної депутатської комісії облради Андрій Андріїв, заступник голови облдержадміністрації Віктор Мікулін, заступник Ужгородського міського голови Василь Гомонай, а також голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний та директор Закарпатського регіонального управління державної спеціалізованої фінансової установи “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” Галина Дудчук. Вони виголосили короткі промови та перерізали символічну червону стрічку.

Відтак, Петро Грицик подякував будівельникам за титанічну роботу, керівництву Державного фонду – за настирливість заради добра людей і побажав родинам миру, любові й благодаті, щоб омріяна оселя надихала на успіхи і здобутки. Адже, у свої хаті, як відомо, і доля ласкава, й тепло наче сонце…

За словами Сергія Комнатного, на квартирному обліку в області перебувають понад 4 тис сімей. Тому Держфонд веде постійну робота з місцевими та центральними органами владами для того, щоб фінансування житлових програм, як і в попередні роки, ставало в рази більшим. І щоб оселі у власність отримували не десятки, а тисячі щасливих родин. І залишалися працювати й виховувати дітей удома.

Виконавчий апарат облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору