- Закарпатська обласна рада - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Під час третього пленарного засідання першої сесії обласної ради депутати подали низку запитів в усній формі

Йшлося про необхідність проведення ремонтних робіт на автодорогах, в освітніх закладах, оснащення лікарень тощо.

Зокрема, Петро Добромільський в одному депутатському запиті порушив питання про важливість оснащення  Іршавської районної лікарні КТ / МРТ сканером  для здійснення комплексної діагностики захворювань, в іншому– про виділення санітарного автомобіля для амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Липецька Поляна Закарпатської області.

Ярослав Шукаль також подав два запити: в першому – клопотав щодо виділення коштів для проведення ремонту будівлі Верховинобистрянської ЗОШ І-ІІ ступенів у с. Верховина-Бистра, в іншому– стосовно вжиття заходів з проведення ремонту автодоріг загального користування місцевого значення: О 070201 Великий Березний – Чорноголова – Дубриничі; О 070202 Н13 – Лубня – Державний кордон України з Польщею; О 070203 Кострино – Люта; О 070204 Ужок – Підполоззя .

Василь Дем’янчук просив  виділити  кошти для проведення реконструкції приміщень Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у с. Тарасівка Тячівського району, а також  для  ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення цього ж району.

Володимир Паульо звернувся з проханням  виділити  кошти для проведення ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення 0 070704 Червеньово – Великі Лучки – Гать (на відрізку Великі Лучки – Страбичово).

Обласні обранці  підтримали всі запити колег, які направлені до обласної державної адміністрації для  вивчення та  розгляду у визначені законодавством строки.

 

 Пресслужба облради