Підбито підсумки обласного журналістського конкурсу

Print Friendly, PDF & Email

У понеділок, 31 травня, відбувся щорічний обласний конкурс у галузі журналістики. Серед членів відбіркової конкурсної комісії: керівництво облради та ОДА, журналісти, експерти, викладачі УжНУ.

Таємним голосуванням члени комісії визначали переможців у чотирьох номінаціях. Зокрема обрали кращого журналіста Інтернет-видання, друкованого ЗМІ, телерадіожурналіста та лауреата колективної премії ім. В. Ґренджі-Донського.

Заступник голови Закарпатської обласної ради Денис Ман, зокрема зазначив, що такі конкурсні процедури мають бути максимально публічними і відкритими, аби представники ЗМІ знали, що бути таким лауреатом – престижно. «Тож потрібно попрацювати над форматом цього конкурсу, для цього ми проведемо моніторинг думок самих журналістів. Звісно: премію ім. В. Ґренджі-Донського треба зберегти, але те, що стосується номінацій та мотивацій щодо участі, ширшої інформаційної кампанії – то це має бути предметом жвавої дискусії між облрадою та облдержадміністрацією із тим, щоб у подальшому кількість охочих взяти у ньому участь суттєво зросла», – підкреслив Денис Миколайович.

Він вважає, що конкурс має бути підтримкою з боку влади не тільки журналістів, як фахівців, а також проєктів, що висвітлюють суспільні, економічні, політичні процеси з тим, аби сам конкурс не став «пригладжуванням» владою журналістів.

«Крім того, хотілося б бачити ширше представництво як журналістських колективів так і молодих журналістів, які тільки починають активно працювати над створенням авторських проєктів як на телебаченні, так і в друкованих ЗМІ. Добре було б висвітлювати тематику регіонального розвитку та розвитку територіальних громад, бо якісних досліджень наразі не так багато», – резюмував заступник голови облради.

Тож, нагородження переможців обласного журналістського конкурсу відбудеться незабаром, 4 червня, у рамках відзначення Дня журналіста України. 

Пресслужба  облради