- Закарпатська обласна рада - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Підписано чотиристоронній меморандум, що дасть старт будівництву нового аеропорту у Закарпатті

Сьогодні, 27 квітня, відбулося підписання меморандуму щодо будівництва нового міжнародного аеропорту. Документ своїми підписами скріпили голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, директор державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проектів» Олег Тарасюк, Мукачівський міський голова Андрій Балога. Напередодні документ затвердив також голова Державного агентства інфраструктурних проектів України Кирило Хом’яков.

Новий аеропорт у Закарпатті – ініціатива Президента України Володимира Зеленського. Кабінет Міністрів включив проєкт з будівництва аеропорту у Закарпатській області до Державної цільової програми розвитку аеропортів до 2023 року. Проектом передбачено будівництво летовища та будівлі аеропорту.

У підписаному документі наголошується, що сторони-підписанти між собою діятимуть на умовах паритетності та рівноправності. А підписання  меморандуму націлено на консолідацію зусиль сторін щодо проектування та будівництва нового аеропорту у Закарпатті. Відтак, розпочнуться підготовчі роботи для впровадження цього важливого для регіону проєкту, зокрема, розробка проектно-кошторисної документації, відведення земельної ділянки під будівництво тощо.

На своїй сторінці у Facebook голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров розкрив деталі майбутнього летовища: