20 вересня 2021

ПІДСУМКИ «ЧЕРВЕНОГО ВИНА» ПІДВЕЛИ В МУКАЧЕВІ

Четвер, 24 січня 2013, 11:41

Мукачівська влада підвела підсумки фестивалю-конкурсу “Червене вино – 2013”. Чимало культурних, спортивних та розважальних заходів було проведено в період з 12-го до 14-те січня в Мукачеві, усі потрібно було проаналізувати та виявити недоліки, щоб в наступному році зробити фестиваль ще кращим. Своїми напрацюваннями поділилось керівництво міста.

Проводити грандіозні фестивалі, такі, як «Червене вино» – справа нелегка. Оргкомітету необхідно було подбати про розміщення торгових точок, забезпечити прибирання та правопорядок, контролювати надання послуг та товарів, – і це далеко не повний перелік обов”язків, які лягли на плечі організаторів найграндіознішого винного фестивалю Закарпаття.

Окрім основного змагання виноробів, було чимало культурних заходів. Зокрема, фестиваль “Різдвяна зіронька” у заключному турі зібрав 160 учасників, серед них 60 солістів та 13 ансамблів. І так у всіх номінаціях фестивалю, тож про упередженість журі говорити не доводиться. Окрім «Різдвяної зіроньки» були і спортивні змагання і традиційний фест “Вертеп 2013”. Загалом усі заходи,які пройшли в Мукачеві в період з з 12 до 14 січня пройшли масово і без інцидентів. Тож туристи залишилися тільки з позитивними емоціями. На розвиток туризму, до речі, організатори роблять велику ставку. До фесту підготували чимало сувенірної продукції із символікою “Червеного вина” та друкованих матеріалів про привабливі куточки нашого краю. Як зазначили організатори, фестиваль вийшов на славу, і його мета – не наповнити місцеву скарбницю, а популяризувати Мукачево і Закарпаття серед туристів, як гостинний край із своїми традиціями.

ТРК «М-студіо»