Площа природно-заповідного фонду Закарпаття збільшилася на 223 гектари

На пленарному засіданні 18-ї сесії облради депутати прийняли рішення «Про оголошення об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення».

Відтак, оголошено об’єктами природно-заповідного фонду місцевого значення – пралісову пам’ятку природи «Природні ліси Березівського лісництва» на площі 34,0 га, пралісову пам’ятку природи «Праліс та квазіпраліси Вишківського лісництва» на площі 65,5 га, пралісову пам’ятку природи «Природні ліси Нижньобистрівського лісництва» на площі 123,8 га, без вилучення площ від землекористувача – державного підприємства «Хустське лісове дослідне господарство».

У документі рекомендовано обласній державній адміністрації провести заходи з метою збереження об’єктів природно-заповідного фонду відповідно до чинного природоохоронного законодавства.

Контролюватиме виконання цього рішення перший заступник голови обласної державної адміністрації та постійна комісія обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів.

Пресслужба облради