Поліцейські краю відзначили професійне свято

Сьогодні, 2 липня, в Ужгороді відбулися урочистості з нагоди Дня Національної поліції України.

У актовому залі Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області зібралися керівництво області та міста, правоохоронних органів, поліцейські, представники духовенства та ін.

Насамперед присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять правоохоронців, які загинули виконуючи службові обов’язки.

Вітальною промовою урочисті заходи розпочав начальник ГУНП в Закарпатській області Ярослав Колесник, який привітав колег і вручив відзнаки Міністерства внутрішніх справ України та очолюваного управління.

Також вітали закарпатських поліцейських: заступник голови обласної ради Денис Ман, голова ОДА Анатолій Полосков, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, прокурор області Дмитро Казак та ін.

Денис Ман від імені усього депутатського корпусу щиро привітав присутніх службовців із святом та подякував за щоденну сумлінну працю. Він зазначив, що робота поліцейського – це служіння на розвиток держави, «аби був порядок і спокій, який ви допомагаєте зберігати». Денис Миколайович наголосив, що сучасні поліцейські, гідно виконуючи свої професійні обов’язки, повертають довіру до правоохоронної системи та до держави загалом. «Дякую кожному із вас та вашим колегам і тим, що нині ризикуючи власним життям і здоров’ям захищають територіальну цілісність української держави та боронять її від російського агресора. Ми, закарпатці, глибоко шануємо вашу роботу і добре розуміємо у які складні часи ви працюєте», – наголосив посадовець та запевнив, що із боку Закарпатської обласної ради буде приділятися належна увага до праці поліцейських. «Вважаю, що Програма «Безпечне Закарпаття», яка почала впроваджуватися, буде успішно реалізована та допоможе полегшити роботу поліцейських й матиме основне, визначальне значення у ній. Тішуся, що цю роботу ми із вами почали разом та спільно із народними депутатами України, які теж добре розуміють важливість цієї задачі. Я переконаний, що ті завдання, які у майбутньому постануть перед нами, отримують абсолютну підтримку депутатів у сесійній залі», – зазначив Д.Ман та побажав миру, добробуту, родинного благополуччя усім поліцейським краю.

Також вручив від імені голови облради Олексія Петрова та депутатського корпусу вітальну адресу керівнику управління Національної поліції України в Закарпатській області Я. Колеснику та відзнаку обласної ради  капітану поліції, командиру роти поліції особливого призначення Олегу Данилашу.

Пресслужба облради