Понад 180 учнів різного віку навчатимуться у закарпатській літній школі інформатики

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні,1 серпня, в Ужгороді урочисто стартувала літня школа для тих, хто цікавиться інформаційними технологіями, має хист і мріє працювати у ІТ-сфері.  Літня школа інформатики працюватиме на базі новоствореного Ужгородського наукового ліцею та Ужгородського національного університету.

Привітати майбутніх айтішників із початком цікавої подорожі у країну інформаційних знань завітали: голова Закарпатської облради Володимир Чубірко та його заступник Андріана Сушко, голова ОВА Віктор Микита та його заступник Ігор Шинкарюк, ректор УжНУ Володимир Смоланка, голова Правління ІТ-кластеру Закарпаття Жанна Капіца. На заході були присутні: директор профільного департаменту ОВА Мар’яна Марусинець, директор наукового ліцею Олена Іщенко, вчителі літньої школи інформатики, учні та їх батьки.

Вітаючи педагогів та учнів школи, очільник облради Володимир Чубірко подякував команді ОВА, яка втілила цікаву ініціативу у життя, а також забезпечила платформу для формування ІТ-кластеру у нашому краї та надала можливість фахівцям розвиватися й працювати на благо нашої країни. Він наголосив, що попри складну ситуацію у державі, Закарпаття залишається екологічно чистим регіоном, де українці мають змогу відпочивати, оздоровлюватися, набиратися сил, а дітки ще й отримати якісне навчання. Важливо, що саме зараз вдалося знайти формулу для ефективної роботи ІТ- сфери, адже, це, насамперед той вид бізнесу, який не матиме негативного впливу на навколишнє природне середовище. Зазначалося, що нині надзвичайно важливо розвивати ту площину знань, із якої діти зможуть взяти собі користь на усе життя та реалізувати свої мрії й задуми, розвиватися й удосконалювати світ. «Нині у наших можливостях організувати у Закарпатті свою Кремнієву долину.

Тому обласна рада зробить усе можливе, щоб така ініціатива стала успішною, діти отримували якісні знання та змогли здорово відпочити», – зазначив В.Чубірко.

У роботі школи братимуть участь провідні фахівці ІТ-компаній, які проводитимуть лекцій, практичні заняття, майстер-класи, навчать орієнтуватися у ІТ-просторі та допоможуть знайти шлях для самореалізації.

Працюватиме літня школа тиждень, у програмі: заняття з інформатики, розважальна програма, спортивні розваги, спілкування з провідними ІТ-фахівцями тощо.

Пресслужба Закарпатської облради