- Закарпатской областной Совет - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Порошківську школу після реконструкції не впізнати

Сегодня, 26 травня в Порошківській ЗОШ І-ІІІ ст, на Perečinŝinì, відбулося яскраве свято з нагоди завершення реконструкції навчального закладу та останнього дзвоника.

Представники обласної влади – заступник голови облради Петро Грицик, заступник голови ОДА Олександр Петік, Площадь Путеводитель, депутаты на различных уровнях, преподаватели, батьки та діти – усі з гарним настроєм, Цветы, більшістьу вишиванках.

Школа радує око: новий дах, сучасні теплозберігаючі віна та двері, єврофасад, парадний добудований вхід та облаштоване подвір’я з дизайнерськими нововведеннями та спортплощадкою.

Відкрила святкове дійство директор школи Олеся Петрик, яка дякувала всім, хто долучився до реконструкції шкільної оселі, що було завітною мрією педколективу не один рік .

Обращаясь к присутствующим,посадовці один за одним щиро дякували вчителям за сумлінну працю,за виховання в дітей любові до отчого краю, до України, школярам – за бажання і наполегливість пізнавати країну знань. Та бажали міцного здоров’я і всіляких гараздів життя.

Заступник голови облради Петро Грицик від імені голови облради Михайла Рівіса та всього депутатського корпусу привітав винуватців торжества, побажав наснаги, творчих злетів, мирного неба,справжнього людського щастя та наголосив, що облаштувати звичайну сільську школу до рівня євро стандартів було непросто. Та спільним зусиллям влади і громади це стало можливим.

Он сказал, що проведено велику роботу з пошуку фінансових джерел. Відтак на ці цілі направлено кошти з різних джерел у сумі понад три мільйони гривень: з обласного бюджету – більше 2 млн., з районного — почти 600 ТЫС.грн, освітня субвенція склала понад 200 ТЫС.грн. У реалізацію проекту вкладено також кошти Пардубіцького краю Чеської Республіки в рамках співпраці.

На завершення відповідно до розпорядження голови облради Михайла Рівіса окремим гостям свята вручив відзнаки облради.

Так, за вагомий внесок у розбудову та благоустрій с. Порошково, высокий уровень профессионализма, активну громадянську позицію та з нагоди завершення капітального ремонту і введення в експлуатацію Порошківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Перечинського району оголошено Подяку облради: Касинцю Юрію Юрійовичу -Порошківському сільському голові, Лалакуличу Віталію Петровичу- директору Закарпатського державного інституту проектування міст і сіл «Закарпатдіпромісто», Петрішці Миколі Івановичу — частный предприниматель, депутату Порошківської сільської ради, Плавайку Павлові Васильовичу -технічному працівнику Порошківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Відтак святий отець Анатолій провів обряд благословення всіх дітей і вчителів на щасливий літній відпочинок, щоб з новими силами вступити в новий навчальний рік.

Відтак з нагоди свята школярам презентовано різні дарунки, зокрема мультимедійне обладнання. А вони на знак подяки порадували гарною концертною програмою.

Пресс-служба Совета