🇺🇦🇸🇰 Посол Словаччини підтвердив, що Посольство СР у повному складі відновило роботу в Ужгороді

Print Friendly, PDF & Email

Про це Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін розповів під час зустрічі з головою Закарпатської облради Володимиром Чубірком та Генеральним Консулом Словаччини в Ужгороді Паволом Панісом.

За словами Посла, установа вже відновила роботу в Ужгороді і здійснює ті ж функції, що і в Києві. У Посольстві, що перебралося в обласний центр Закарпаття, вже працюють всі евакуйовані з вулиці Ярославів Вал, 34 столиці України працівники. Кілька днів до цього, справами дипустанови в Ужгороді займався заступник Надзвичайного і повноважного Посла.

До початку війни росії проти України також працювали почесні консульства Словацької Республіки в Одесі та Харкові.

Володимир Чубірко запевнив дипломата у всебічній підтримці та подякував за чималу гуманітарну допомогу, яку Словацька Республіка з часу вторгнення росії надає Україні.

Пресслужба Закарпатської облради