🇺🇦🇨🇿 Посольство Чеської Республіки в Україні продовжує допомагати тимчасово переселеним в Ужгород українцям

Print Friendly, PDF & Email

Зокрема, під час останнього візиту до ЗОШ №6 дипломатів та представників Закарпатської облради, керівник закладу просила, по можливості забезпечити людей побутовою технікою.

Відтак, сьогодні заступник Посла Іржі Креклік, Генеральний консул Чеської Республіки Давід Нови, перший заступник голови облради Андрій Шекета та начальник управління міжнародних та міжрегіональних зв’язків облради Василь Маковський навідалися у заклад із двома новенькими пральними машинами та двома холодильниками.

Також для потреб наших земляків з інших регіонів було передано медикаменти першої небхідності та засоби особистої гігієни.

Наразі у навчальному закладі поживають близько 140 переселених із зони бойових дій осіб.

Пресслужба Закарпатської облради