16 жовтня 2019

Постійні комісії Ужгородської районної ради провели свої засідання

четвер, 21 лютого 2013, 10:30

18-19 лютого ц.р. відбулись засідання постійних депутатських комісій Ужгородської районної ради. На розгляд членів постійних комісій були винесені питання, які розглядатимуться на тринадцятій сесії районної ради, яка відбудеться 22 лютого ц.р. Участь в роботі комісій взяв Михайло Фединець, голова районної ради.

Першою засідала постійна комісія з питань бюджету ( голова Триндяк Т.М.).  Поскільки на адресу комісії надійшло безліч листів, по кожному з них пройшло детальне обговорення щодо можливості їх задовільнити.

Відповідно до плану роботи  районної ради на розгляд чергової сесії буде винесено звіти голови районної ради та районної державної адміністрації про здійснення повноважень, делегованих їй районною радою. Поскільки на сайті районної ради розміщено проекти рішень та звіти  з цих питань, у членів комісій наразі питань не виникало.

З інформацією про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2012 рік виступила Ольга Ящищак, начальник фінансового управління РДА. Хоча виконання як такого і не відбулося, адже із 33 сільських бюджетів, 11 не виконано, не виконано планових показників і по районному бюджету. Депутати розглянули також проект рішення про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік.

Про хід виконання програм розроблення та коригування населених пунктів Ужгородського району на 2011-2015 роки та схеми планування території Ужгородського району на 2010-2012 роки, а також прийняття відповідної програми на 2013-2014 роки  – інформувала Ірина Зазулич, начальник відділу містобудування та архітектури РДА. З проектом рішення про інвентаризацію земель за межами населених пунктів та проведення розмежування земель державної та комунальної власності депутатів ознайомив Василь Якубець, новопризначений начальник управління Держземагентства в Ужгородському районі.

Свої пропозиції члени постійних комісій внесли також по окремих нових та вже діючих районних програмах. З інформаціями з цих питань перед депутатами виступили Іван Головко, начальник відділу у справах молоді та спорту  РДА, Роман Малко, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій РДА, Іван Росоха, начальник відділу освіти та у справах національностей РДА та інші.

Постійні депутатські комісії районної ради в черговий раз продемонстрували свою активність, діловитість та зацікавленість у розгляді запропонованих питань, що безумовно вплине на організоване і оперативне проведення чергової сесії районної ради.

Організаційний відділ Ужгородської районної ради