Постійна комісія обласної ради з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення розглянула профільні питання

Сьогодні, 17 травня, за участю заступника голови Закарпатської облради Дениса Мана відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення, яке провів її очільник Ярослав Шукаль.

Члени комісії – Іван Галамбіца, Іван Чубирко, Андріана Сушко обговорили насамперед профільні питання, які виносяться на розгляд чергової сесії облради.

Серед розглянутих питань: про внесення змін та доповнень до Регіональної програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2019 – 2021 роки; про внесення змін і доповнень до Регіональної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2018 – 2021 роки; про хід виконання у 2020 році Регіональної програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2019-2021 роки; про хід виконання у 2020 році Регіональної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2018 – 2021 роки. Із яких інформувала заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталія Омелянюк.

Денис Ман презентував проєкт рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо врахування пропозицій обласного осередку Організації ветеранів України при прийнятті нового законодавства, яке регулюватиме статус ветеранів та членів їх сімей», яке спрямують на адресу Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України. Члени комісії підтримали таку пропозицію.

Депутати також уважно вивчили окремі звернення та розглянули інші матеріали, що надійшли на її адресу, внесли свої рекомендації, які спрямували за належністю.

Пресслужба облради