Постійна комісія облради розглянула  питання, які вносяться до порядку денного другої сесії обласної ради

Сьогодні, 19 лютого, в обласній раді відбулося засідання комісії з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна та приватизації, яку провів її голова Петро Станко.

Участь у засіданні узяли: заступник голови Закарпатської обласної ради Денис Ман, керуюча справами обласної ради Мирослава Ливч.

На порядку денному – розгляд профільних питань та листів, що надійшли на адресу постійної комісії.

Денис Ман презентував проєкт рішення «Про внесення змін до Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевого розвитку Закарпатської області на 2020 – 2022 роки». Він наголосив, що Програма сприятиме територіальним громадам у вирішенні місцевих проблем і створенню умов для сталого соціально-економічного розвитку шляхом проведення щорічного обласного конкурсу проєктів місцевого розвитку Закарпатської області, відповідно до пріоритетних напрямів Конкурсу з їх співфінансуванням за рахунок субвенції обласного бюджету місцевим бюджетам. Денис Миколайович також детально розповів про склад та роботу Конкурсної комісії, експертну раду, яка здійснюватиме відповідну оцінку проєктів, поданих для участі у Конкурсі тощо. А також зауважив, що  проєкти повинні бути гармонічні із принципами й стратегічними цілями Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області.

Депутати облради активно обговорили поданий проєкт,  назвали  таким, що дасть поштовх до розвитку територій і громад. Відтак, підтримали його та  скерували на затвердження депутатським корпусом у сесійній залі облради.

Заслухали директора КП «Агентство регіонального розвитку і транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради»   Михайла Данканича, який представив звіт про роботу комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради» за 2020 рік. Він також обґрунтував пропоновані зміни до Програми фінансового забезпечення проєктів міжнародної технічної допомоги Закарпатської області на 2021-2023 роки.

Обговорюючи майнові питання,  комісія розглянула  проєкт рішення «Про визначення замовника робіт по об’єкту «Реконструкція будівлі обласного центру нейрохірургії та неврології в м. Ужгород по вул. Перемоги, 24 (з розширенням). Коригування». До слова, учора на засіданні Комісії для оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвиту, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР, включено проєкт стосовно реконструкції будівлі Обласного центру нейрохірургії та неврології в м. Ужгород.

У ході засідання внесено ініціативу здійснювати виїзні засідання профільної комісії із залученням представників територіальних громад із тим, щоб майнові питання вивчалися та обговорювати на місцях.

Депутати також уважно вивчили й інші питання пропоновані на пленарне засідання другої сесії обласної ради.

Слушні пропозиції вносили члени профільної комісії: Ірина Мацепура, Іван Синетар, Роман Сарай, які будуть враховані в установленому порядку.

Пресслужба облради