Постійна комісія облради з питань охорони здоров’я погодила напрямки фінансування необхідних заходів у боротьбі з коронавірусом на території краю

Сьогодні, 19 жовтня, відбулося засідання  постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, яке провів заступник голови комісії Василь Скрип.

Члени комісії уважно розглянули питання порядку денного, внесли слушні пропозиції та прийняли відповідні рішення.

Йшлося про погодження напрямків фінансування необхідних заходів у боротьбі з коронавірусом на території області у рамках ухвалених на позачерговій сесії 18 березня 2020 року змін до обласного бюджету, до Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Закарпатської обласної ради на 2010 – 2021 рр.

Серед іншого наголошувалось, що ситуація з коронавірусом складнішає, тож необхідно докласти всіх зусиль і вжити заходів, аби лікарні зі збільшенням хворих на COVID-19 впоралися. Тим більше, що не уникнути й інших сезонних респіраторних хвороб. Та закликали краян дотримуватися протиепідемічних вимог, адже нехтування ними тільки поглибить ситуацію.

Погодила комісія і фінансові плани закладів охорони здоров’я області та розглянула листи, які надійшли на її адресу.

Пресслужба облради