- Закарпатська обласна рада - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Повідомлення

Оргкомітет конкурсу на зайняття вакантної посади директора Установи «Агенція регіонального розвитку Закарпатської області», серед дев’яти засновників якої є і Закарпатська обласна рада та Закарпатська обласна держадміністрація, повідомляє, що 1 березня 2021 року завершено всі процедурні питання щодо голосування і визначення переможця членами Наглядової ради і одночасно – учасниками Конкурсної комісії.

Комплексне порівняльне оцінювання включало письмові подання семи претендентів з їх резюме, мотиваційною частиною і баченням успішного та ефективного розвитку Агенції мінімум на 3 роки та найближчу перспективу, а також результати презентацій претендентів  під час співбесід з членами Наглядової ради. Результати підведення підсумків рейтингового таємного голосування по кандидатурах претендентів наступні:

на 1-й позиції – Михайло Лаба, на 2-й – Іван Дем’янчук, на 3-й – Володимир Феськов. Інші претенденти – також з невеликими розривами у достойній  кількості набраних балів – займають своє непогане місце у рейтингу (в алфавітному порядку – Тетяна Андрусь, Павло Величко, Валентин Волошин і Ернест Самсончик).

Усі претенденти впродовж понад місячного терміну Конкурсу проявили належні характеристики потенційних керівників Агенції та фахівців з питань регіонального та місцевого розвитку. Саме тому Оргкомітетом конкурсу запропоновано внести кандидатури всіх претендентів (окрім переможця Конкурсу, який буде призначений Наглядовою радою директором Агенції на 3-х річний термін) до переліку основного резерву керівного та менеджерського складу Агенції.

Оргкомітет Конкурсу