Працівники КП «Міжнародний аеропорт «Ужгород» отримали відзнаки Закарпатської облради

Перший заступник голови закарпатської облради Андрій Шекета та заступник Василь Дем’янчук привітали з Днем захисників та захисниць України працівників Комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» Закарпатської обласної ради.

«Сьогоднішнє свято стосується майже кожного українця, оскільки кожен на своєму місці, виконуючи свою роботу у тій чи іншій мірі захищає нашу державу. Ви, зважаючи на ситуацію у державі, робите важливу і дуже відповідальну справу. Бажаю, щоб ваш аеропорт розвивався і чим швидше запрацював на повну вже у мирній державі у цивільних цілях», — звернувся до працівників летовища Андрій Шекета. До привітань приєднався і Василь Дем’янчук.

Відтак, за волонтерську діяльність, високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди Дня захисників та захисниць України заступники голови облради відзначили грамотами облради начальника Служби спеціального транспорту та аеродромного забезпечення польотів Івана Лизака, інспектора Служби авіаційної безпеки Сергія Чубова і вручили подяки обласної ради старшому інспектору Служби авіаційної безпеки Мирону Ковачу та начальнику зміни-керівнику рятувального підрозділу аеропорту Станіславу Кабалю.

Пресслужба Закарпатської обласної ради