Працівники Закарпатської облради провели ознайомче заняття з користування стрілецькою зброєю

Print Friendly, PDF & Email

Керівництво та працівники апарату Закарпатської облради, за попередньою домовленістю з УжНУ, знайомилися з принципами роботи стрілецької зброї на Кафедрі військової підготовки Ужгородського національного університету.
 
Завідувач кафедри, кандидат психологічних наук, полковник запасу Василь Олійник та його підлеглі провели для облрадівців майстер-клас, у процесі якого ознайомили і на практиці показали, як розібрати і зібрати автомат Калашникова АК-47, кулемет Калашникова ПК/ПКС та Кулемет, 7,62-мм, «Печеніг».
 
Військові також розповіли про дальність ураження цієї зброї та тонкощі її використання, показали з чого складаються наступальні та оборонні гранати, будову бронежилету, як поповнювати набої, як правильно обирати стійку для стрільби тощо.
 
«Наше завдання — аби люди психологічно були готові до того, що можуть побачити зброю, тримати її в руках та навіть використовувати. Базовий рівень — уміти скористатися зброєю для самозахисту. Первинні навички дадуть можливість упевненіше почуватися, якщо доведеться застосовувати цей засіб знищення ворога», — розповів Василь Олійник.
 
До слова, повноцінний курс «Стрілецька зброя» передбачає серію занять. Крім нього на кафедрі вивчають курс «Вогнева підготовка». Навчання триває 2 роки, після чого випускники отримують офіцерське звання молодшого лейтенанта. Навчання платне.
 
Пресслужба Закарпатської обласної ради