07 грудня 2021

Представник компанії «AuxBridge» завітав на Закарпаття

Вівторок, 29 грудня 2020, 16:56

Мета приїзду – презентація інноваційного технологічного рішення компанії для муніципального сектора.

Сьогодні, 29 грудня, голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров провів зустріч з директором розвитку бізнесу компанії «AuxBridge» (Ізраїль), представником фірми в Україні Алексом Любецьким.

Ініціатор цієї зустрічі – Торговельно-економічна Місія Посольства Ізраїлю в Україні.

За словами А. Любецького, компанія розробила технологічну платформу PeopleCity. Це модерна інформаційна система, яка сприяє удосконаленню процесу взаємодії громади і влади, допомагає оперативно розглядати запити і звернення громадян, вчасно реагувати на актуальні питання регіону.

Олексій Геннадійович уважно вислухав гостя та запевнив, що пропозиції розробників буде вивчено фахівцями та обговорено можливі проєкти співпраці.

Пресслужба облради