19 Ян 2021

  • Поздравления


    Олексій Петров

    Глава Совета Закарпатской области
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Представники організацій-засновників Агенції регіонального розвитку Закарпатської області провели засідання

Четверг, 24 Декабрь 2020, 14:30

Сегодня, 24 Декабрь, за участі голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова відбулося засідання Наглядової ради «Агенції регіонального розвитку Закарпатської області».

Участь у засіданні взяли: заступник голови обласної ради Денис Ман та представники організацій-засновників Агенції,  уповноважені члени Наглядової ради.

На порядку денному – затвердження складу Наглядової ради «Агенції регіонального розвитку Закарпатської області».

Учасники засідання активно обговорили питання розвитку Агенціїдіяльність Наглядової ради тощо.

Секретар Наглядової ради Олег Лукша серед іншого інформував про підготовку до проведення Конкурсу на посаду директора Агенції, оскільки Денис Ман, який очолював цю Установу,  склав повноваження у зв’язку з обранням його на посаду заступника голови облради.  Він також повідомив, що затверджено Положення про проведення цього Конкурсу, де серед головних вимог – освітньо-кваліфікаційний рівень претендента, досвід щодо розробки та виконання проєктів регіонального та місцевого розвитку, мотивація, проєктна діяльність, знання іноземних мов, бачення розвитку Агенції тощо.

За словами Дениса Миколайовича, После 11 Ян 2021 року прийматимуться документи на Конкурс, а проведення співбесіди з відібраними претендентами попередньо заплановане після локдауну.

Відтак оновлено склад Наглядової ради Агенції.

На завершення Олексій Петров зазначив, що обласна рада сприятиме процесу регіонального розвитку Закарпаттязалучення інвестиційних ресурсів, міжнародної технічної допомоги та ін.

Пресслужба облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх