27 січня 2021

голова Закарпатської обласної ради
  • Анонси

• Банери

Представники скаутської організації «Пласт» завітали до сесійної зали Закарпатської облради із Віфлеємським вогнем миру

Четвер, 17 грудня 2020, 12:37

На третє пленарне засідання першої сесії Закарпатської облради завітали представники скаутської організації «Пласт»,  щоб передати Віфлеємський вогонь, запалений  на місці народження Ісуса Христа. Це  Світло символізує мир, любов та добро і об’єднує всіх нас у Святвечір. Тож, як наголосив голова Закарпатської облради Олексій Петров,  нехай Віфлеємський вогонь, що подолав тисячі кілометрів і багато кордонів,   щоб потрапити сюди, надихає всіх краян  на мудрі рішення, добрі справи і дарує Різдвяну радість  кожному.

Керівник Ужгородського міського осередку «Пласт» Іштван Удут виголосив коротку промову та запросив депутатів долучитись до новорічно-різдвяних заходів скаутів.

Пресслужба облради