07 грудня 2021

Президія обласної ради пропонує 44 питання до порядку денного 4-сесії облради

Середа, 27 жовтня 2021, 17:57

Сьогодні, 27 жовтня, під головуванням очільника Закарпатської обласної ради Олексія Петрова відбулося засідання президії облради, до складу якої входять уповноважені фракцій та груп обласної ради.

У її роботі взяли участь: народні депутати України Микола Тищенко та Михайло Лаба, голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков та його перший заступник, депутат облради Мирослав Білецький, заступник керівника виконавчого апарату – керуючий справами виконавчого апарату Юрій Гузинець та інші відповідальні працівники апарату ради.

У ході засідання було розглянуто понад 40 питань, які рекомендовано постійними комісіями до порядку денного пленарного засідання 4-ї сесії обласної ради VІІІ скликання. Серед пропонованих для розгляду на сесії проєкти рішень — про внесення змін до обласного бюджету, а також ті, що стосуються врегулювання питань у галузі охорони здоров’я, освіти, управління та функціонування комунальних установ обласної ради.

Також обласні обранці розглядатимуть нові обласні програми, внесення змін до вже існуючих. Окрім того, планується скерувати звернення до вищих органів влади про внесення змін до законодавства, що стосується розширення «зеленого тарифу» на виробництві електроенергії, яка продукує від переробки твердих побутових відходів та низка інших актуальних питань.

Підсумовуючи роботу засідання, Олексій Петров наголосив на важливості ініціатив, рекомендованих президією до розгляду на першому пленарному засіданні 4 сесії обласної ради VІІІ скликання, яка відбудеться 28 жовтня об 11.00 у сесійній залі обласної ради за адресою: Ужгород, пл. Народна, 4.

Пресслужба Закарпатської обласної ради