Президія облради узгодила порядок денний пленарного засідання 19-ї сесії

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 28 вересня, відбулося засідання президії обласної ради, яке згідно з регламентом її роботи напередодні  пленарного засідання 19-ї сесії, що відбудеться 1 жовтня, провів голова ради Михайло Рівіс.

Участь у роботі засідання взяв голова облдержадміністрації Олексій Петров.

Члени президії: перший заступник голови облради Йосип Борто, заступник голови – Петро Грицик, голови постійних комісій, уповноважені представники депутатських фракцій та груп, що входять до складу облради, узгодили проєкт порядку денного пленарного засідання. Серед питань – затвердження обласних програм, а саме: «Про Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Закарпатської області на 2021-2023 роки», «Про Програму розвитку культури Закарпатської області на 2021 – 2023 роки», « Про Програму охорони культурної спадщини Закарпатської області на 2021 – 2023 роки», «Про Програму «Центр культур національних  меншин Закарпаття» на 2021 – 2025 роки»,  «Про обласну цільову програму «Власний дім» на 2021 – 2025 роки», а також внесення змін до діючих регіональних програм та окремі кадрові питання стосовно керівників  комунальних некомерційних підприємств облради.

Найбільше жваво обговорили  пропоновані проєкти, як невідкладні у галузі благоустрою населених пунктів краю, стратегії розвитку області, охорони навколишнього природного середовища, охорони здоров’я тощо. Окремі – повернуто на доопрацювання.

В обговоренні матеріалів 19-ї сесії взяли активну участь:  Василь Кошеля, Роман Шніцер, Віктор Русин, Денис Ман, Андрій Андріїв,  Олександр Кеменяш, Мирослав Білецький, Василь Скрип  та ін.

У процесі роботи президії підтримано  ряд звернень до вищих органів державної влади  щодо вжиття невідкладних заходів, спрямованих на вирішення актуальних  у регіоні питань.

Пресслужба облради