Президія узгодила порядок денний 7-ї сесії Закарпатської облради

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 25 липня, під головуванням очільника Закарпатської обласної ради Володимира Чубірка відбулося засідання президії облради, участь у якому взяли: перший заступник голови облради Андрій Шекета, заступники – Андріана Сушко та Василь Дем’янчук, а також заступники голови облдержадміністрації, депутати облради Мирослав Білецький та Василь Іванчо, керівники фракцій й профільних комісій та ін.
 
Було розглянуто більше 30 питань порядку денного, які запропоновано профільними комісіями до розгляду на пленарному засіданні 7-ї сесії облради VІІІ скликання.
 
Серед проєктів рішень — питання, що стосуються охорони здоров’я, освіти, науки, функціонування комунальних установ обласної ради та ін.
 
Члени президії розглянули й питання щодо змін меж окремих населених пунктів області. У ході обговорення було відправлено на доопрацювання проєкт рішення «Про погодження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту м.Берегове Берегівського району” для узгодження відповідними місцевими громадами.
 
Також члени президії скерували на розгляд сесії звернення Закарпатської обласної ради щодо відкриття КПП «Лубня (Україна)» – Волосате (Республіка Польща), яке є вкрай актуальне у сьогоденні та інші невідкладні пропозиції, що потребують ухвалення обласної ради.
 
Нагадаємо, що пленарне засідання сьомої сесії обласної ради VІІІ скликання відбудеться 28 липня об 11.00 у залі обласної ради за адресою: Ужгород, пл. Народна, 4.
 
Пресслужба Закарпатської обласної ради