Президія закарпатської обласної ради розглянула понад 20 питань порядку денного 3-ї сесії облради

Print Friendly, PDF & Email

Завершила роботу президія Закарпатської обласної ради під головуванням Олексія Петрова та за участю першого заступника голови Закарпатської ОДА Мирослава Білецького, заступника голови облради Дениса Мана, заступника голови Закарпатської ОДА Петра Добромільського, керуючої справами облради Мирослави Ливч, заступника керівника виконавчого апарату – керуючого справами виконавчого апарату Юрія Гузинця, керівників фракцій та уповноважених фракцій обласної ради.

Учасники президії розглянули понад 20 питань, які пропонується до розгляду на 3-й сесії обласної ради, яка розпочне роботу завтра 24 червня об 11.00 годині.

Зокрема, на розгляд депутатів пропонується винести питання щодо припинення процедури ліквідації Великоберезнянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І – ІІІ ступенів Закарпатської обласної ради.

Також пропонується підтримати обдаровану молодь через питання про порядок та умови оплати за навчання студентів із числа провідних спортсменів області у закладах вищої освіти.

Пакетом із 4-х питань пропонується прийняти звіти про виконання Програм Закарпатської обласної ради: «Питна вода Закарпаття»  на 2012 – 2020 роки, Програми фінансової підтримки комунально-експлуатаційного, автотранспортного господарств обласної ради  і облдержадміністрації та збереження адмінбудинку на 2020 рік, Програми із благоустрою населених пунктів Закарпатської області на 2017 – 2020 роки та  Програми поводження з твердими побутовими відходами у Закарпатській області на 2016 – 2020 роки.

Голова обласної ради Олексій Петров також пропонує включити питання Про встановлення партнерських відносин між Закарпатською обласною радою (Україна) та Загальними зборами області Саболч-Сатмар-Берег (Угорщина) на основі нещодавно підписаного меморандуму про співпрацю з головою зборів області Саболч-Сатмар-Берег Угорщини Оскаром Шестаком.

Президія також пропонує винести на порядок денний ряд звернень. Зокрема — звернення Закарпатської обласної ради до ВРУ щодо прискорення прийняття  законопроєкту № 5599 від 02.06.2021, що стосується деолігархізації; звернення депутатів Закарпатської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного розгляду та прийняття постанови Кабінету Міністрів України ,,Питання реалізації пілотного проєкту організації управління чергами автотранспорту перед міжнародними автомобільними пунктами пропуску ,,Електронна черга перетину кордонуˮ; звернення Закарпатської обласної ради щодо врегулювання ситуації, пов’язаної з діяльністю фондів, створених ГО «Товариство угорської культури Закарпаття» та ряд інших звернень і питань.

Пресслужба Закарпатської обласної ради