16 Апрель 2021

Президія облради узгодила перелік питань, пропонованих для розгляду на сьомій сесії

Понедельник, 24 Апрель 2017, 15:17

Сегодня, 24 квітня відбулося засідання президії обласної ради, яке провів голова ради Михайло Рівіс.

Найперше Михайло Рівіс зазначив, що мова про питання, які вже були розглянуті профільними постійними комісіями під час шостої сесії та рекомендовані до прийняття за основу і в цілому, а також про ті, прийняття яких необхідне для забезпечення нормальної роботи ради та ОДА . Таким образом, президія мала завдання узгодити рекомендації щодо 2-х порядків денних – порядку денного сьомої сесії і порядку денного її 1-го пленарного засідання.

Члени президії одноголосно підтримали пропозицію Михайла Рівіса та приступили до роботи. Активно ділились міркуваннями. Відтак підтримали проекти рішень до розгляду у сесійній залі, и это — про депутатські запити, про встановлення партнерства між Закарпатською областю та Устецьким краєм Чеської Республіки, про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони в Закарпатській області, про внесення змін до обласного бюджету в частині обсягів доходів на 2017 рік та розподілу видатків.

Відтак дали добро на низку звернень до вищих органів державної влади. В частности,, « Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо збереження та використання пам’яток культурної спадщини Закарпатської області»,»Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо необхідності збільшення обсягів фінансування на ремонт та експлуатаційне утримання мережі доріг загального користування області», « Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо фінансування завершення будівництва мосту в смт Буштино Тячівського району». І як нагальне на вимогу громадськості – «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо збереження існуючих обсягів мовлення крайової радіостанції «Тиса-ФМ».

Погодили проекти рішень з майнових питань та про надра.

Загалом погодження проектів рішень членами президії пройшло в конструктивному руслі, без гарячих дискусій, оскільки депутати плідно і відповідально попрацювали в комісіях.

Погоджені проекти рішень направлено до розгляду на першому пленарному засіданні 7 сессия, которая будет проходить 27 Апрель 2017 года .

Пресс-служба Совета


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх