23 серпня 2019

Президія облради узгодила порядок денний 15-ї сесії

вівторок, 14 травня 2019, 17:48

Як уже повідомлялося, упродовж тижня постійні депутатські комісії вивчали проекти рішень, подані для розгляду на пленарному засіданні 15-ї сесії облради.

Сьогодні, 14 травня, на засіданні президії, яке провів очільник облради Михайло Рівіс, було узгоджено проект порядку денного сесії, яка відбудеться за два дні.
Михайло Михайлович проінформував членів президії про те, що на засіданнях постійних комісій уважно вивчено пропоновані проекти рішень, висловлено низку слушних пропозицій до багатьох із них, які ретельно опрацьовано. Депутатами внесено також ініціативу включити додаткові питання як невідкладні в проект порядку денного сесії.
Відтак відбулося жваве обговорення висловлених зауважень і пропозицій. Та чи не найбільш активно члени президії обговорили питання ефективної роботи аеропорту «Ужгород». У результаті було підтримано пропозицію профільної комісії внести зміни до відповідної програми у частині збільшення фінансування для реалізації заходів із відновлення авіасполучення внутрішніх і міжнародних рейсів.
Члени президії підтримали й інші актуальні ініціативи профільних комісій із забезпечення життя краю, зокрема у сфері охорони здоров’я, соціального захисту, транскордонного співробітництва тощо.
Слушні і зважені думки в процесі обговорення висловили члени президії Петро Грицик, Віктор Русин, Олександр Ледида, Василь Кошеля, Роман Шніцер та інші.
У результаті активного обміну думками сформувався порядок роботи пленарного засідання чергової сесії обласної ради, куди увійшло понад 20 питань.
Підбиваючи підсумки дискусії, Михайло Рівіс вніс пропозицію рекомендувати доопрацьовані проекти рішень до розгляду на пленарному засіданні 15-ї сесії обласної ради, що було підтримано учасниками засідання.
Прес-служба облради