07 грудня 2021

Президія облради затвердила порядок денний другого пленарного засідання сьомої сесії

Понеділок, 22 травня 2017, 14:29

Після детального опрацювання всіх питань на засіданнях профільних комісій останні позиції узгоджувались на сьогоднішній (22.05.) президії, яку провів голова Закарпатської облради Михайло Рівіс. У її роботі взяло участь 12 членів президії з 18,  а також – перший заступник голови облради Йосип Борто, керівники управлінь та департаментів ОДА.

Відповідно до порядку денного, президія обговорила  пропоновані до розгляду на пленарному засіданні питання та погодила  низку  проектів рішень, серед яких  – «Про Програму із благоустрою населених пунктів Закарпатської області на 2017 – 2020 роки», «Про Антикорупційну програму Закарпатської обласної державної адміністрації на 2017 рік», «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Закарпатської області на 2017 рік», «Про внесення змін до Програми підвищення ефективності функціонування Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» на 2017 – 2020», а також «Про хід виконання обласних програм у сфері  охорони здоров’я, освіти, культури, транскордонного співробітництва, цивільного захисту населення» та ін.

Члени президії уважно вивчили зауваження і пропозиції, котрі були висловлені у постійних комісіях, поділились своїми  думками та зауваженнями до них. Після чого Михайло Рівіс вніс пропозицію рекомендувати опрацьовані проекти рішень до розгляду на другому пленарному засіданні 7 сесії облради, яке відбудеться у четвер, 25 травня.

Питання «Про затвердження проекту зон санітарної охорони свердловин №353, № 358 ділянки родовища «Гірська Тиса»» президія рекомендувала перенести на інше пленарне засідання, а от питання «Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами Товариству з додатковою відповідальністю «Лікувально-оздоровчий заклад «Косино» у погоджені відмовлено профільною комісією. Щодо наступних питань: «Про затвердження проекту зон санітарної охорони свердловини №27-Т Косонського родовища підземних вод Берегівського району», «Про затвердження проекту зон санітарної охорони свердловини №28-П Косонського родовища підземних вод Берегівського району», «Про затвердження проекту зон санітарної охорони свердловини №29-Т Косонського родовища підземних вод Берегівського район» – профільною комісією вирішено створити робочу групу, яка має виїхати на місце і вивчити розібратися по суті для прийняття правильного рішення. Питання «Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами Публічному акціонерному товариству «Укргазвидобування» члени президії підтримали, оскільки на сьогодні йдеться про вивчення покладів газу.

За результатами засідання, члени президії затвердили понад 30 питань порядку денного зі змінами та доповненнями. На завершення Михайло Рівіс закликав депутатів, приймаючи рішення, виходити з інтересів самоврядних громад краю, поліпшення життя кожного села, кожної родини.

Прес-служба Закарпатської облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору