Про перенесення часу проведення пленарного засідання четвертої сесії обласної ради VIII скликання

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
16.11.2021 м.Ужгород №68-рд

Про перенесення часу  проведення пленарного засідання четвертої  сесії обласної ради VIII скликання

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 глави 2.1  розділу 2 Регламенту роботи Закарпатської обласної ради VІІІ скликання:

1. Перенести час  проведення четвертої сесії обласної  ради VІІІ скликання та провести її пленарне засідання 25 листопада 2021 року о 14-й годині в  м. Ужгороді, в залі засідань обласної ради.

2. Виконавчому апарату обласної ради довести зазначене розпорядження до відома депутатів обласної ради.

3.  Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

В.п. голови обласної ради                Василь ІВАНЧО