Про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Print Friendly, PDF & Email

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови Закарпатської обласної ради

15.06.2015 м. Ужгород 34/01-50

 

Про проведення перевірки,
передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, та Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №1025:

  1. Провести перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади» (далі – Закон), щодо посадових осіб виконавчого апарату обласної ради, в тому числі керівників структурних підрозділів, головних спеціалістів та працівників патронатної служби (далі – перевірка).
  2. Встановити дату початку проведення перевірки щодо посадових осіб виконавчого апарату обласної ради, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, згідно з додатком 1.
  3. Визначити відповідальним за проведення перевірки заступника керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Глухову Г. В.
  4. Працівникам виконавчого апарату ради, зазначеним у пункті 1 розпорядження, у десятиденний строк з відповідної дати початку проведення перевірки подати заступнику керуючого справами написані заяви за формою згідно з додатком 2 або за формою згідно з додатком 3 разом з декларацією про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік, складеною за формою, встановленою Законом України «Про засади запобігання протидії корупції», а також копією паспорта громадянина України та документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.
  5. Заступнику керуючого справами виконавчого апарату ради Глуховій Г. В. забезпечити проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України Закону України «Про очищення влади» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563.
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова ради                              В. Чубірко