Про проведення в області Європейського тижня місцевої демократії

голови Закарпатської обласної ради

07.10.2014 м. Ужгород 33/01-48

Про проведення в області Європейського тижня місцевої демократії

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 27.09.2007 №922/2007 «Про Європейський тиждень місцевої демократії» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 01.04.2014 №333 «Про схвалення Концепції реформування органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», на підтримку ініціативи Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, з метою проведення органами місцевого самоврядування заходів інформаційного та роз’яснювального характеру з питань функціонування системи місцевого самоврядування в Україні, європейських стандартів, правової бази місцевого і регіонального розвитку та ролі Ради Європи в процесі зміцнення демократії на місцях:

1.  Провести з 13 до 19 жовтня 2014 року в області Європейський тиждень місцевої демократії, присвячений роз’ясненню Угоди про Асоціацію України з Європейським Союзом та Концепції реформування органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

2.  Затвердити план заходів із проведення в області Європейського тижня місцевої демократії (додається).

3.  Рекомендувати органам місцевого самоврядування сприяти проведенню заходів у рамках Європейського тижня місцевої демократії з метою ознайомлення населення, передусім молоді, з діяльністю сільських, селищних, міських рад, районних та обласної рад.

4.    Пропонувати районним, міським радам інформувати обласну раду про заходи, що відбулися в області в рамках Європейського тижня місцевої демократії, до 30 жовтня 2014 року.

5.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого апарату обласної ради  Поповича М. А.

В. п. голови ради                                  В. Брензович