25 вересня 2021

Про скликання другого пленарного засідання другої сесії обласної ради VІІІ скликання

П’ятниця, 7 травня 2021, 16:13

голови Закарпатської обласної ради

07.05.2021

м. Ужгород

№ 22-рд

Про скликання другого пленарного засідання
другої сесії обласної ради VІІІ скликання

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 глави 2.1 розділу 2  Регламенту роботи Закарпатської обласної ради VІІІ скликання:

1. Скликати друге пленарне засідання другої сесії обласної ради VІІІ скликання.
  2. Провести:
    – засідання постійних комісій обласної ради VІІІ скликання – у період з  11  по 14 травня 2021 року;
    – засідання президії обласної ради VІІІ скликання – 18 травня 2021 року;
    – пленарне засідання другої сесії обласної ради VІІІ скликання – 20 травня 2021 року об 11-й годині в м. Ужгороді в залі засідань обласної ради.
  3. На розгляд другого пленарного засідання другої сесії обласної ради VІІІ скликання передбачено внести такі питання:

3.1. Про затвердження Кодексу етики голови та депутатів Закарпатської обласної ради VIII скликання.

3.2. Про Програму організації та забезпечення  територіальної оборони, призову на строкову військову службу та військово-патріотичного виховання населення Закарпатської області на 2021 – 2025 роки.

3.3. Про Програму створення страхового фонду документації Закарпатської області на 2021 – 2025 роки.

3.4. Про створення  Комунальної установи «Закарпатський обласний центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення закладів освіти» Закарпатської обласної ради.

3.5. Про Комунальну установу «Закарпатський обласний молодіжний центр» Закарпатської обласної ради.

3.6. Про Комунальний заклад «Школа вищої спортивної майстерності» Закарпатської обласної ради.

3.7. Про призначення директора Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Ужгород».

3.8. Про питання діяльності Комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради».

3.9. Про Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів закладів охорони здоров’я, які діють в організаційно-правовій формі комунальних некомерційних підприємств.

3.10. Про забезпечення належного функціонування окремих комунальних підприємств.

3.11. Про припинення процедури ліквідації Великоберезнянської  загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І – ІІІ ступенів Закарпатської обласної ради.

3.12. Про визначення  замовника.

3.13. Про призначення виконуючого обов’язки керівника Комунального закладу «Міжгірський медичний фаховий коледж» Закарпатської обласної ради.

3.14. Про призначення виконуючого обов’язки керівника Комунального закладу «Берегівський медичний фаховий коледж» Закарпатської обласної ради.

3.15. Про затвердження Статуту Комунального закладу «Закарпатський обласний художній музей ім. Й. Бокшая» Закарпатської обласної ради.

3.16. Про передачу об’єкта незавершеного будівництва «Будівництво Міжгірської ЗОШ – №2 І-ІІI ступенів Блок №4 – ІІ черга Закарпатська область, Міжгірський район, смт. Міжгір’я» на баланс відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Міжгірської селищної ради.

3.17. Про передачу об’єкта незавершеного будівництва «Загальноосвітня школа в с. Нересниця Тячівського району – будівництво» на баланс Нересницької сільської ради Тячівського району Закарпатської області.

3.18. Про передачу об’єкта незавершеного будівництва «Районна лікарня (акушерсько-гінекологічний корпус), м. Рахів – будівництво» на баланс Рахівської міської ради Закарпатської області.

3.19. Про розмір кошторисної заробітної плати у галузі будівництва.

3.20. Про результати діяльності Комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради у 2020 році.

3.21. Про результати виконання обласних програм (загальне питання).

3.22. Про затвердження та внесення змін до чинних обласних програм (загальне питання).

3.23. Про внесення  змін до рішення обласної ради від 17 грудня 2020
№ 40 «Про обласний бюджет на 2021 рік» 07100000000 (код бюджету).

3.24. Про оголошення об’єктів  природно-заповідного фонду місцевого  значення.

3.25. Про майно (загальне питання).

3.26. Про надра (загальне питання).

3.27. Про звернення Закарпатської обласної ради до вищих органів влади (загальне питання).

3.28. Різне.

Голова ради                                     Олексій ПЕТРОВ