Про скликання шостої сесії обласної ради VIII скликання

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА

11.04.2022 м. Ужгород №25-рд

Про скликання шостої сесії
обласної ради VIII скликання

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 глави 2.1 розділу 2 Регламенту роботи Закарпатської обласної ради VIII скликання:

1. Скликати шосту сесію Закарпатської обласної ради VIII скликання.
  2. Провести:
  • засідання постійних комісій обласної ради – у період із 10 по 13 травня 2022 року;
  • засідання президії обласної ради –16 травня 2022 року;
  • пленарне засідання шостої сесії обласної ради VIII скликання – 19 травня 2022 року об 11-й годині в м. Ужгороді в залі засідань обласної ради.
  1. На розгляд шостої сесії обласної ради VIII скликання передбачено винести такі питання:

3.1. Про звіт директора Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Ужгород».

3.2. Про погодження проєкту землеустрою.

3.3. Про затвердження Положення про організацію та проведення конкурсного добору на посаду керівника закладу культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Закарпатської області.

3.4. Про затвердження фінансового плану Комунального підприємства Закарпатської обласної ради «Будкомплектторг» на 2022 рік.

3.5. Про внесення змін до рішення обласної ради від 20.12.2019 № 1656 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».

3.6. Про скасування рішення обласної ради від 21.12.2012 № 640 «Про надання мисливських угідь у користування громадській організації Товариство мисливців та рибалок «Єгер».

3.7. Про звіт щодо виконання плану роботи обласної ради на 2021 рік.

3.8. Про затвердження проєктів зон санітарної охорони (загальне питання).

3.9. Про комунальні установи, підприємства й заклади Закарпатської обласної ради (загальне питання).

3.10. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради (загальне питання).

3.11. Про затвердження регіональних програм (загальне питання).

3.12. Про внесення змін до регіональних програм  (загальне питання).

3.13. Про затвердження звітів про виконання регіональних програм (загальне питання).

3.14. Про майно (загальне питання).

Голова ради                         Володимир ЧУБІРКО