Про скликання третього пленарного засідання першої сесії обласної ради VІІІ скликання

голови Закарпатської обласної ради

м. Ужгород

№32-рд

Про скликання третього пленарного
засідання першої сесії обласної ради VІІІ скликання

Відповідно до частин 1, 4 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Скликати третє пленарне засідання першої сесії обласної ради VІІІ скликання 17 грудня 2020 року об 11-й годині в м. Ужгороді у залі засідань обласної ради з таким порядком денним:

1. Про обласний бюджет на 2021 рік 07100000000(код бюджету).
  2. Про прогноз обласного бюджету на 2022 – 2023 роки 07100000000 (код бюджету).
  3. Про Програму соціально-економічного розвитку Закарпатської області на 2021 рік.
  4. Про Програму підтримки національних меншин та розвитку міжнаціональних відносин у Закарпатській області на 2021 – 2025 роки.
  5. Про Програму підтримки видання творів місцевих авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню на 2021 – 2023 роки.
  6. Про Програму підтримки розвитку інформаційної галузі Закарпаття на 2021 – 2023 роки.
  7. Про Програму фінансового забезпечення розвитку транскордонної та міжрегіональної співпраці органів місцевого самоврядування Закарпатської області на 2021 рік.
  8. Про Програму формування позитивного міжнародного інвестиційного іміджу та залучення іноземних інвестицій у Закарпатську область на 2021 – 2025 роки.
  9. Про Програму розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2021 – 2023 роки.
  10. Про Програму підвищення ефективності функціонування Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» на 2021 – 2024 роки.
  11. Про Програму фінансової підтримки комунально-експлуатаційного, автотранспортного господарств обласної ради і облдержадміністрації та збереження адмінбудинку (пл. Народна,4) як пам’ятки архітектури на 2021 рік.
  12. Про Регіональну програму «Молодь Закарпаття» на 2021 – 2025 роки.
  13. Про Регіональну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2021 – 2024 роки.
  14. Про затвердження статуту Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» у новій редакції.
  15. Про внесення змін до Регіональної програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2019 – 2021 роки (зі змінами та доповненнями від 26 вересня 2019 року та 16 липня 2020 року).
  16. Про затвердження фінансового плану Комунального підприємства Закарпатської обласної ради «Будкомплектторг» на 2021 рік.
  17. Про внесення змін до рішення обласної ради від 26 травня 2011 року № 229 «Про створення регіонального ландшафтного парку місцевого значення «Синяк».
  18. Про оголошення об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення (пралісові пам’ятки природи: «Праліси Чорноголівського лісництва», «Праліс і квазіпраліси Лютянського лісництва», «Квазіпраліс Бистрицького лісництва»).
  19. Про оголошення об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення (пралісова пам’ятка природи «Праліси та квазіпраліси Свалявського лісництва»).
  20. Про оголошення об’єкта природно-заповідного фонду місцевого значення (пралісова памʼятка природи «Квазіпраліси Анталовецького лісництва»).
  21. Про оголошення об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення: (пралісові пам’ятки природи:«Квазіпраліси Міжгірського лісництва», «Праліси Лопушнянського лісництва», «Праліс та квазіпраліси Ізківського лісництва», «Квазіпраліси Запереділянського лісництва», «Праліси Верхньобистрянського лісництва», «Квазіпраліси Вучківського лісництва» «Праліси Майданівського лісництва»).
  22. Про оголошення об’єкта природно-заповідного фонду місцевого значення (пралісова памʼятка природи «Природні ліси Нижньоволовецького лісництва»).
  23. Про оголошення об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення (пралісові пам’ятки природи: «Праліси Щаульського лісництва», «Праліси Квасівського лісництва», «Праліс та квазіпраліси Богданського лісництва», «Квазіпраліс Білотисянського лісництва»).
  24. Про затвердження проєкту зон санітарної охорони Виноградівского родовища прісних підземних вод, де розташовані свердловини №№ 1, 2, 3 в м. Виноградів Закарпатської області.
  25. Про затвердження проєкту зон санітарної охорони ділянки «Маргіт-1» Голубинського родовища мінеральних вод, свердловина № 7-ГП (д) у с. Солочин Свалявського району.

Голова ради                            Олексій ПЕТРОВ