25 вересня 2021

Про скликання третьої сесії обласної ради VІІІ скликання

Понеділок, 14 червня 2021, 19:55

голови Закарпатської обласної ради

14.06.2021

м. Ужгород

№ 24-рд

Про скликання третьої сесії
обласної ради VІІІ скликання

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 глави 2.1 розділу 2 Регламенту роботи Закарпатської обласної ради VІІІ скликання:

1. Скликати третю сесію обласної ради VІІІ скликання.
  2. Провести:
  • засідання постійних комісій обласної ради VІІІ скликання – у період із  15  по 23 червня 2021 року;
  • засідання президії обласної ради VІІІ скликання – 23 червня 2021 року;
  • пленарне засідання третьої сесії обласної ради VІІІ скликання – 24 червня 2021 року об 11-й годині в м. Ужгороді в залі засідань обласної ради.
  1. На розгляд третьої сесії обласної ради VІІІ скликання передбачено внести такі питання:

3.1. Звіт голови обласної державної адміністрації про виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку, бюджету, рішень ради із зазначених питань, і делегованих обласною радою повноважень.

3.2. Інформація про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Закарпатської області за 2020 рік.

3.3. Про затвердження Програми поліпшення безбарʼєрного простору у Закарпатській області на 2022 – 2024 роки.

3.4. Про припинення процедури ліквідації Великоберезнянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І – ІІІ ступенів Закарпатської обласної ради.

3.5. Про зміну ступеня та перейменування Мукачівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І – ІІ ступенів Закарпатської обласної ради.

3.6. Про внесення змін до рішення обласної ради від 20.12.2019 №1656 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».

3.7. Про створення Комунальної установи «Закарпатський обласний центр аналітично-методичного забезпечення закладів освіти» Закарпатської обласної ради.

3.8. Про порядок та умови оплати за навчання студентів із числа провідних спортсменів області у закладах вищої освіти.

3.9. Про питання діяльності Комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради».

3.10. Про призначення виконуючого обовʼязки керівника Комунального закладу «Міжгірський медичний фаховий коледж» Закарпатської обласної ради.

3.11. Про призначення виконуючого обовʼязки керівника Комунального закладу «Берегівський медичний фаховий коледж» Закарпатської обласної ради.

3.12. Про результати виконання обласних програм (загальне питання).

3.13. Про затвердження Стратегії управління розвитком об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Закарпатської області.

3.14. Про майно (загальне питання).

3.15. Про звернення Закарпатської обласної ради до вищих органів влади (загальне питання).

3.16. Різне.

Голова ради                              Олексій ПЕТРОВ