Про сприяння територіальним виборчим комісіям з проведення в області місцевих виборів 25 жовтня 2015 року

голови Закарпатської обласної ради

14.09.2015 м. Ужгород 8/01-48

Про сприяння територіальним виборчим
комісіям з проведення в області
місцевих виборів 25 жовтня 2015 року

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві вибори», з метою оперативного вирішення питань, пов’язаних з організацією проведення в області виборів депутатів обласної, районної, сільських, селищних рад, сільських, селищних голів та старост:

1. Виконавчому апарату обласної ради сприяти Закарпатській обласній виборчій комісії в організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року щодо:

– створення належних та безпечних умов роботи;

– забезпечення виборчої комісії обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, засобами зв’язку, засобами протипожежної безпеки, а також іншими матеріальними цінностями, передбаченими постановою Центральної виборчої комісії від 10.08.2015 № 161;

– транспортного обслуговування.

2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування області:

1) вжити заходи щодо належного матеріально-технічного забезпечення діяльності виборчих комісій згідно з вимогами;

2) забезпечити інформування обласної ради про стан матеріально-технічного забезпечення виборчих комісій;

3) сприяти офіційним спостерігачам від місцевих організацій партій, кандидати в депутати від яких зареєстровані в багатомандатних виборчих округах, кандидатів у депутати в одномандатних виборчих округах, кандидатів на посаду сільського, селищного голови, старости, а також від громадських організацій та від іноземних держав і міжнародних організацій у здійсненні ними повноважень, передбачених Законом України «Про місцеві вибори».

4) організувати чергування працівників місцевих рад області напередодні та під час проведення голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Бібена І. І.

Голова ради
В. Чубірко