Про створення робочої групи з аудиту ефективності управління комунальних підприємств (суб’єктів господарювання), установ, закладів, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

голови Закарпатської обласної ради

10.08.2021

м. Ужгород

№42-рд

Про створення робочої групи з аудиту ефективності управління
комунальних підприємств (суб’єктів господарювання), установ,
закладів, які належать до спільної власності територіальних
громад сіл, селищ, міст області

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення раціонального та ефективного управління майном комунальної власності, на виконання протокольного рішення другого пленарного засідання третьої сесії обласної ради від 29.07.2021 р. обласної ради:

1. Створити робочу групу з аудиту ефективності управління комунальних підприємств (суб’єктів господарювання), установ, закладів, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у складі згідно з додатком.
  2. Робочій групі:

2.1. Провести аудит ефективності управління комунальних підприємств (суб’єктів господарювання), установ, закладів, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

2.2. За результатами проведеної роботи надати звіт обласній раді для врахування в роботі при формуванні видатків у проєкті обласного бюджету на утримання комунальних підприємств (суб’єктів господарювання), установ, закладів, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишити за головою обласної ради.

В. п. голови ради                                                                     Василь ІВАНЧО

до розпорядження обласної ради

10.08.2021  № 42-рд

СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ