Про участь громад у реалізації державної політики у сфері земельних відносин на Закарпатті обговорили нині під час онлайн-конференції

Заступник голови Закарпатської обласної ради Денис Ман взяв участь у відкритій дистанційній конференції – круглому столі з питань земельної реформи та реформи Держгеокадастру, що відбувся, сьогодні, 30 червня, в рамках реалізації проєкту «Програма підтримки реформи Держгеокадастру сільськими громадами». Організатор зустрічі – Всеукраїнська асоціація громад.

Такі тематичні зустрічі охоплюють період із 9 червня по 2 липня у всіх областях України.

До діалогу долучилися представники Міністерства агрополітики та продовольства України, Держгеокадастру, органів місцевого самоврядування, фахівці земельної галузі, експерти із земельного законодавства та ін.

На зустрічі йшлося про можливості розширення участі місцевого самоврядування у формуванні та реалізації державної політики у сфері земельних відносин, проведенні інституційної реформи Держгеокадастру, підтримці комплексної земельної реформи та децентралізації в Україні, а також щодо захисту інтересів громад у галузі земельних відносин.

Під час діалогу наголошувалося, що одним з основних завдань згаданого  Проєкту є сприяння переорієнтації діяльності і функцій Держгеокадастру на сервісорієнтовну організацію та публічне управління; надання роз’яснень земельного законодавства та практичне вирішення проблемних питань у сфері земельних відносин, оподаткування, подолання корупції, запобігання рейдерству, підтримка земельної реформи та інформування сільських громад про переваги, які надаються новим земельним законодавством тощо.

Пресслужба облради