23 вересня 2020

Про запровадження практики розгляду матеріалів за результатами здійснення заходів державного фінансового контролю на сесіях місцевих рад. І не тільки

Четвер, 20 червня 2019, 15:30

У ході роботи виїзного засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Закарпатської обласної ради, її члени, обговоривши питання про виконання місцевих бюджетів в умовах децентралізації, та для посилення контролю за ефективністю планування і виконанням заходів із запобігання порушенням у фінансовій сфері, недопущення нераціонального використання місцевих бюджетних ресурсів, які впливають на життєдіяльність регіону, ухвалили відповідне рішення. Цим рішенням вони рекомендують органам виконавчої влади та місцевого самоврядування області взяти до відома та врахувати інформації щодо ризикових аспектів виконання місцевих бюджетів. Спільно із підрозділами Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області продовжувати взаємодію з метою посилення контролю за станом виконання місцевих бюджетів, у т. ч. бюджетів обʼєднаних територіальних громад. Завчасно узгоджувати (за потреби) проведення планових заходів державного фінансового контролю місцевих бюджетів.

Важливо, як наголошується в документі, запровадити практику розгляду матеріалів за результатами здійснення заходів державного фінансового контролю на сесіях місцевих рад, засіданнях їх виконавчих комітетів із прийняттям відповідних рішень, про що повідомляти Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області та обласну раду, а також провадити подальшу тісну ефективну співпрацю з Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області щодо поліпшення фінансової дисципліни місцевих бюджетів, здійснення контролю за цільовим використанням державних коштів, збереженням та використанням державного і комунального майна.

Виконавчий апарат облради