13 серпня 2020

Проблеми закарпатців – у запитах їх обласних обранців

вівторок, 27 вересня 2016, 10:27

У ході другого пленарного засідання четвертої сесії облради  її голова Михайло Рівіс традиційно оприлюднив низку депутатських запитів.

Зокрема, у своєму запиті Денис Ман зазначив, що до нього, як до депутата Закарпатської обласної ради, звернулися працівники загальноосвітньої школи  у с.Полянська Гута Перечинського району з приводу забезпечення навчального закладу додатковим мультимедійним обладнанням, а саме – мультимедійним проектором. Оскільки забезпечення освітніх закладів сучасним мультимедійним обладнанням є необхідним для ефективності навчального процесу та візуалізації набутих знань, – наголосив депутат, – то реагування на такі запити освітян є пріоритетним у діяльності представників місцевої влади. Тож для  вирішення даного питання він просив сприяння у керівництва області.

Михайло Бойчук у своєму запиті також зазначив, що і до нього,  як до депутата облради звернулися представники територіальної громади села Косівська Поляна  Рахівського району щодо  капітального ремонту автодороги присілка Березів. Ситуація, яка склалася там на сьогодні – вкрай критична. Ремонт цієї автодороги не проводився майже 18 років – з часів катастрофічного паводку 1998 р. Відповідно стан дороги знаходиться в аварійному стані  і непридатний до використання. Ця проблема зачіпає чимало складових з розвитку цих населених пунктів, бізнесу та щоденного пересування автотранспорту. Як наслідок,  утворилася соціальна напруга в громаді, яка  попередила про подальшу організацію та блокування автомобільних доріг із залученням засобів масової інформації. Оскільки Рахівському гірському клімату характерна дощова осінь та швидке настання заморозків, то, на переконання депутата, до проведення ремонтних робіт необхідно приступити в якнайкоротші терміни. Орієнтовна їх вартість – 300 тис. грн., яких у сільському та районному бюджетах немає. Він також повідомив, що Косівсько-Полянською сільською радою проведено роботи щодо виготовлення проектно-кошторисної документації.

Василь Дем’янчук клопотав про  виділення коштів на капітальний ремонт та капітальне будівництво автомобільної дороги (вул. Марії Терезії) в селі Німецька Мокра Руськомокрянської сільської ради Тячівського району в сумі 3,9 млн. грн. Ця дорога також знаходиться у вкрай незадовільному стані, місцями відсутня взагалі. З цього приводу надходить багато скарг та нарікань від мешканців населеного пункту.

Василь Федурцьо просив сприяння у виділенні коштів на будівництво світлофорів для пішохідного переходу по вул.Миру, 124 у смт.Дубове Тячівського району в сумі 210 тис.грн. Тут проживає 11688 осіб, це – найбільший населений пункт району. На перехрестях селища збирається велика кількість автомобілів. Необхідність встановлення світлофору є цілком обґрунтованою, оскільки  вказане перехрестя є одним з найскладніших у Дубовому. Це допоможе водіям уникати зіткнень та інших нещасних випадків, а пішоходам – безпечно переходити вулиці та перехрестя, не заважаючи один одному,  не ризикуючи потрапити під машину.

Усі запити підтримані сесією на направлені у відповідні обласні інстанції для вирішення.

Прес-служба Закарпатської облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору