28 січня 2021

голова Закарпатської обласної ради
  • Анонси

• Банери

Продукція підприємства, яке очолює депутат обласної ради Ірина Мацепура, користується попитом за кордоном (ВІДЕО)

Вівторок, 10 березня 2020, 10:19

Про високу якість,сучасні підходи та кропітку працю розповідає у відеосюжеті член постійної комісії обласної ради з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення, директор ТзОВ «ВГСМ» Ірина Мацепура.

Ірина Олександрівна – високоінтелектуальна, цікава, шанована, шляхетної мети особистість, яка прагне на своєму місці чесно, самовіддано і щиро вкладати свою цеглину у розбудову краю та всієї України. І це не просто слова. Очолюване нею підприємство ТзОВ “ВГСМ”, де задіяно понад 350 краян на двох виробничих площадках, щомісяця постачає у Європу до 40 тисяч стільців для IKEA – всесвітньовідомого шведського меблевого концерну. Зазначимо те, що ТзОВ «ВГСМ» є одним із основних бюджетоутворюючих підприємств краю.

Ірина Мацепура займається активною громадською діяльністю. У депутатському корпусі обласної ради низка їі ініціатив лягли в основу багатьох рішень, спрямованих на розвиток краю та соціального захисту його жителів.