17 вересня 2019

Проект «Інфекційні хвороби без кордонів» реалізується на Закарпатті

вівторок, 10 вересня 2019, 15:51

Про це розповів головний лікар Закарпатської обласної дитячої лікарні, депутат облради Роман Шніцер.
За його словами, у програмі беруть участь три медичні установи: дві з нашого краю, а це ‒обласна дитяча лікарня в м.Мукачеві та обласна інфекційна лікарня в м.Ужгороді, ще одна ‒ з міста Ніредьгаза (Угорщина).
Генеральний директор угорського медзакладу Одоріан Густав Томаш каже, що для реалізації цього важливого проекту буде спрямовано мільйон євро.
У дитячій обласній лікарні нашого краю лікується щороку понад дві тисячі діток.
Як наголосив Роман Шніцер, для комфортної роботи лікаря і самопочуття пацієнта потрібні відповідні умови. «Тому ми шукаємо різні форми залучення додаткових коштів, у т.ч. і в рамках транскордонного співробітництва», – наголосив він.
Даний проект передбачає ремонт і модернізацію обласної дитячої лікарні, будівництво та оснащення баклабораторії, ремонт водопостачання та каналізації, оснащення приміщення палати інтенсивної терапії та інфекційного відділення в Мукачеві тощо.
Роботи триватимуть два роки.
Вл. інф