27 жовтня 2020

• Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

Профільна депутатська комісія напрацювала низку слушних рекомендацій до проектів рішень 14 сесії облради.

Вівторок, 26 березня 2019, 18:15

Сьогодні, 26 березня, готуючись до 14 сесії облради, профільна комісія з питань законності, правопорядку, майна та приватизації, регламенту, яку очолює Віктор Русин, провела своє засідання.

У її роботі взяли участь голова облради Михайло Рівіс та його заступник Петро Грицик, заступник керуючого справами виконавчого апарату облради Євгенія Кибза та керівник Комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради Юлія Малик.

Найперше комісія уважно вивчила профільні питання. Серед них – про стан справ КУ «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської облради. Юлія Малик детально інформувала про стан виконання завдань щодо налагодження системи управління об’єктами спільної власності. Олексій Баранюк підкреслив, що перспективні об’єкти комунальної власності необхідно розвивати. Для цього, за словами Віктора Русина, потрібно створити Концепцію розбудови таких об’єктів та удосконалити процес управління ними.

На переконання Михайла Рівіса, якщо нема орендної оплати за три місяці – ініціювати процедуру розірвання договору й докладати максимум зусиль, аби навести повний порядок із комунальним майном області та надходженнями до бюджету.
У підсумку комісія вирішила розглянути звіт цього Управління за результатами роботи за І півріччя ц.р. за основними напрямками.

Відтак члени комісії погодили звіт Агентства регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» за 2018 рік, розглянули проект рішення про затвердження директора-художнього керівника Академічного обласного театру ляльок Мирослава Петія та призначення директора аеропорту «Ужгород» Руслана Лііса.

У підсумку засідання депутати детально обговорили і низку інших важливих питань у сфері транскордонного співробітництва, регіонального розвитку, економіки, охорони здоров’я, освіти, культури і спорту.

Прес-служба облради