Профільна комісія обласної ради серед іншого – схвалила ініціативу про створення Інформаційного освітнього центру та погодила заходи з підтримки студентів-спортсменів

Print Friendly, PDF & Email

У вівторок, 22 червня, за участю першого заступника голови Закарпатської облради Андрія Шекети, керуючої справами облради Мирослави Ливч, заступника керуючого справами Володимира Гнатківського відбулося засідання постійної комісії облради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики. Провела його голова комісії Наталія Шетеля. Участь у роботі узяли члени комісії: Зоя Темнохудова, Ільдіко Орос,

Серед запрошених – директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Марʼяна Марусинець. Насамперед депутати розглянули профільні питання, що пропонуються винести на пленарне засідання третьої сесії обласної ради.

Серед них: Про створення Комунальної установи ««Інформаційний освітній центр» Закарпатської обласної ради», Про зміну ступеня та перейменування Мукачівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату I-II ступенів Закарпатської обласної ради.

Комісією також підтримано проєкт рішення «Про порядок та умови оплати за навчання студентів із числа провідних спортсменів області у закладах вищої освіти». Йдеться про здійснення оплати за навчання студентів- спортсменів, яка призначається для удосконалення системи стимулювання, соціальної підтримки кращих спортсменів області, їх заохочення до подальшого досягнення високих результатів тощо. Проєктом передбачено, що фінансуватимуться витрати за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених для реалізації Регіональної Програми розвитку фізичної культури і спорту в області на 2021 – 2024 роки. Обговорили також питання щодо припинення ліквідації Великоберезнянської загальноосвітньої санаторної школи – інтернату I-III ступенів Закарпатської обласної ради», яке комісія скерувала на розгляд у депутатську залу.

Задля приведення діяльності закладів освіти сфери охорони здоров’я Закарпатської облради у відповідність до вимог чинного законодавства комісією підтримано проєкти рішення щодо призначення виконуючими обов’язків керівників комунальних закладів «Берегівський медичний фахових коледж» та «Міжгірський медичний фаховий коледж». Питання із розвитку освіти, культури, молоді та спорту і надалі перебуватимуть на контролі профільної комісії облради.

Пресслужба облради