08 грудня 2021

Профільна комісія обласної ради з питань бюджету погодила перерозподіл коштів на виконання природоохоронних заходів

Понеділок, 12 квітня 2021, 16:18

За участі голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, яку очолює Михайло Рівіс.

Зустріч відбулася в онлан-форматі.

Участь у роботі також взяли члени комісії: Василь Крулько, Мирослав Білецький, Олексій Іванчо, Юрій Гуледза, Михайло Лаба, Іван Матрунич, Едгар Токар, Василь Юрик, а також перший заступник голови облради Андрій Шекета, заступник голови Денис Ман, керуюча справами облради Мирослава Ливч, очільники профільних департаментів ОДА.

Серед іншого на засіданні розглянули питання щодо перерозподілу видатків спеціального фонду обласного бюджету на 2021 рік у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених головному розпоряднику коштів обласного бюджету – департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації для реалізації заходів Програми охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2021-2023 роки.

Так, близько 300 тисяч гривень буде спрямовано на природоохоронні заходи за напрямом – раціональне використання і зберігання відходів виробництва та побутових відходів, зокрема й для проведення робіт із ліквідації розчищення сміттєвих заторів на річці Боржава.

Директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА Юрій Шпонтак презентував для затвердження перелік природоохоронних заходів (об’єктів) та обсяги їх фінансування, що реалізовуватиметься у рамках згаданої Програми.

Серед основних напрямів Програми: охорона і раціональне використання земель; забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення відходів в т.ч. ліквідація несанкціонованих, стихійних сміттєзвалищ; наукова, освітня, екологічна інформація та пропаганда, видання поліграфічної продукції, моніторинг навколишнього природного середовища, підтримка громадських екологічних організацій.

Відтак постійна комісія з питань бюджету рекомендувала затвердити поданий перелік природоохоронних заходів (об’єктів) та обсяги їх фінансування для реалізації у 2021 році Програми охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області, а також внести відповідні зміни до розпису обласного бюджету на 2021 рік та подати їх на розгляд сесії обласної ради.

Пресслужба облради

Фото пресслужби ОДА

 


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору