Профільна комісія облради підтримала ініціативи, які націлені на забезпечення виконання основних функцій в умовах воєнного стану

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні також відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, нагороджень, правових питань та антикорупційної діяльності під керівництвом голови комісії Єви Якушевої.
 
Участь у роботі засідання узяли: заступник голови Закарпатської облради Андріана Сушко, члени комісії – Микола Сличко, Роман Сарай, Юдіта Петеі.
 
Насамперед розглянули профільні питання – Про Регіональну програму підтримки законності та правопорядку в Закарпатській області на 2022-2023 роки; Про Програму підвищення ефективності діяльності Управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції на 2022-2024 роки, які рекомендували до розгляду на пленарному засіданні чергової сесії облради.
 
Обговорили депутати й проєкти рішень, що регламентують звітування обласної ради, роботу профільних комісій та рекомендували розглянути їх додатково на засіданні президії. Детально вивчили питання про тимчасові заходи з підтримки субʼєктів господарювання на території Закарпатської області в умовах дії правового режиму воєнного стану, а також про тимчасові заходи управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Закарпатської області.
 
На думку депутатів, такі ініціативи є на часі та націлені на підтримку бізнесу у краї, ефективне використання майна, згідно з вимогами чинного законодавства, в умовах воєнного стану.

 
Пресслужба Закарпатської облради